Stránky PVC Folie vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmito stránkami chceme našim potencionálním zákazníkům představit nejnovější projekty a stránky našich klientů. V případě, že se Vám některé z uvedených projektů líbí a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.pvc-folie.cz. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Firemní a profesionální alkohol testery

Firemní a profesionální alkohol testery

Nabídka nejen firemních a profi testerů ale také osobních a alkohol testerů pro policii.

Na stránkách máte možnost zakoupit alkohol testery od oficiálního dovoce do České republiky. Samozřejmostí jsou digitální detektory pro profesionální použití, jejich příslušenství a navíc také testy na drogy.

Pokud chcete, můžete navštívit přímo oficiální stránky internetového obchodu alkohol testerů zde.

Levné sprchové kouty a vany

Levné sprchové kouty a dveře

Eshop zaměřující se na prodej levných avšak kvalitních sprchových koutů, dveří, doplňků do koupelen, různých typů a značek van a jiných.

Pilové kotouče GSP Zborovice

pilové kotouče GSP Zborovice

Tvorba stránek, katalogů, videí a další služby pro Českého výrobce pilových kotoučů a nožů. Firma se zabývá kompletní zakázkovou výrobou dle přání zákazníka různých typů kotoučů na řezání. Produkce putuje do celého světa. Stránky obsahují obrovské množství informací ve více než dvaceti jazycích.

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Jeden z našich projektů prodeje zboží do České republiky i na Slovensko. Díky našemu vlastnímu internetovému obchodu jsme využili spolupráce s dodavatelem plachet do ČR a zabýváme se prodejem různých druhů plachet, perlinky, stínících sítí, krycích plachet na auta nebo motorky, bazény i stavby aj. Díky našim zkušenostem v oblasti SEO máme stránky na předních pozicích vyhledávačů. Naši spolupracovníci se pak starají o samotný chod prodeje zboží.

Moderní sprchové kouty

Moderní sprchové kouty

Tvorba a správa internetových obchodů pro jednoho z našich klientů, který se zabývá prodejem sprchových koutů do koupelen. Dále také prodejem koupelnových doplňků, dlažeb, baterií, hydromasážních systému a van, či jiných produktů. Zákazníkovi poskytujeme poradenství v SEO optimalizaci stránek a také marketingu.

Postřikovače a manipulační technika MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

Pro zákazníka MGM a.s. jsme v minulosti optimalizovali stránky na SEO a doplňovali starší web. V roce 2012 jsme zákazníkovi spustili nové internetové stránky na TAOX CMS systému upraveného dle požadavků zákazníka. Grafika byla námi realizována. Ve stejném období jsme také spustili druhý web s internetovým obchodem, zabávající se prodejem zemědělských trysek. U obou webů jsme se postarali o naplnění obsahem.

Kufry a zavazadla

Kufry a zavazadla Carlton a TroopNáš jeden z posledních internetových obchodů zaměřen na specializovaný prodej luxusních značek s kufry a zavazadly Carlton a Troop.